Схема та лікування

Схема та лікування

19.03.2018 Схема применения 0

М’яке мило для очищення шкіри

Мило

Нанести на шкіру обличчя невелику кількість мила, спінити, залишити на 20-30 сік, потім змити водою.

2 рази на добу 45 днів.

 

 

 

 

 

 

Лосьйон

Лосьйон

Після вмивання протерти шкіру обличчя та інших уражених областей ватним тампоном, змоченим лосьйоном Стоп демодекс для обличчя та повік. Також рекомендується обробка країв повік. Очищення повік: ватний тампон змочити лосьйоном, віджати, протерти краю повік по лінії зростання вій. Повторити за 15 хв. При одночасному ураженні слухового проходу, вушних раковин, брів також рекомендується обробка цих ділянок перед нанесенням гелю. Очищення особи: змочити ватяний тампон, протерти обличчя. Уникати потрапляння у вічі. При попаданні у вічі промити водою, не терти.

2 рази на добу 45 днів.

 

 

 

Шампунь
Шампунь
При ураженні волосистої частини голови рекомендується миття волосся шампунем. Нанести на вологе волосся на 2 хвилини, потім змити водою.

2 рази на тиждень, не менше 6-ти тижнів.

 

 

 

 

Бальзам лікувально-профілактичний
Бальзам лікувально-профілактичний
Нанести на очищену шкіру проблемних місць невелику кількість бальзаму. За наявності великої кількості гострих запальних елементів і значних подразнень шкіри можлива обробка цих ділянок гелем Стоп демодекс (замість бальзаму лікувально-профілактичного) 2 рази на добу до зникнення гострих запальних явищ, потім з переходом на бальзам лікувально-профілактичний.

2 рази на добу 45 днів.

 

 

 

Гель для повік
Гель для повік
Очистити повіки лосьйоном Стоп демодекс, повторити очищення через 15 хв. Після нанести гель на віки по лінії зростання вій на 30 хв. Залишки видалити за допомогою лосьйону Стоп демодекс. При ураженні слухового проходу, вушних раковин та брів рекомендується наносити гель у такому самому порядку.

2 рази на добу 45 днів.

 

 

 

Фініш-контроль гель
Фініш-контроль гель
Застосовувати після закінчення курсу лікування бальзамом для зменшення наслідків акне та демодекозу. Наносити на проблемні місця (застійні плями, гіперпігментація, рубчики). У літній період бажано наносити у вечірній час. Не рекомендується наносити на область повік і за наявності запальних елементів або вірусних захворювань на шкірі обличчя, при загостренні хронічних дерматозів. Після першого нанесення можливе відчуття легкого печіння, що є нормальною реакцією шкіри.

2 рази на добу 2-3 місяці.

 

 

Краплі на основі рослинних екстрактів та ЧСЧ
Краплі на основі рослинних екстрактів і ЧСЧ
Дієтична добавка до раціону харчування. Приймати як загальнозміцнюючий засіб під час та після закінчення курсу лікування, призначеного Вашим дерматологом

30 днів по 30 крапель 2 десь у день під час їжі.